Socialistické poKažímirovanie poplatkov pod vedením súdruha Fica

Autor: Richard Malý | 5.10.2012 o 10:49 | (upravené 5.10.2012 o 11:29) Karma článku: 31,15 | Prečítané:  4136x

Ďakujeme ti, naša červená hviezda - ty vláda ľudu a rana istoty. Demagógia, v tvojom podaní dosahuje svetovo špičkové výkony, gratulujeme! Snažíš sa o postupný návrat k centrálnemu plánovaniu, čiže k ostnatému drôtu? Počítaš s tým, súdruh Fico, že po tvojom vládnutí nám bude Európa posielať peniaze tak ako my teraz iným? Bude? Teraz Fico hojno, potom Slovač ešte väčšie h...o?

Súdruhovia socialisti nemajú problém pred kamerami a mikrofónmi s úsmevom klamať, zavádzať, sľubovať, „perinkovať" ľudí a s rozžiarenými očami jasať nad úspešnou socialistickou vládou. Je úplne jedno aká je realita, hlavne sa usmievať a hovoriť to, čo chcú zúbožení Slováci počuť!

Pamätáte si ako to bolo pred rokom 1989? Súdruh Biľak v prejave povedal, že všetko je dobré resp. na dobrej ceste, plány sa plnia na 120 až 150 %, kamaráti Rusi sú spokojní - klamal, zavádzal, sľuboval a jasal...

Ale k veci:

Podľa sadzobníka správnych poplatkov (145/1995 Z.z.), ktorý platil do konca septembra, položka 2 sa platilo 6,50 EUR za „Vydávanie potvrdení o regulovaných povolaniach a odbornej praxi nadobudnutej v Slovenskej republike". Inými slovami, ak napr. musel zdravotný pracovník odísť pracovať do zahraničia, lebo nevedel zabezpečiť svojej rodine dostatočný príjem na slušné živobytie, tak si okrem iného so sebou zobral predmetné potvrdenie, ktoré ho stálo spomínaných 6,50 EUR.

Socialista súdruh Kažimír pod vedením súdruha Fica zmenili sadzobník správnych poplatkov a dnes sa za (antilogicko - gramaticky sformulované) „Vydávanie potvrdení o regulovaných zdravotníckych povolaniach na účel výkonu zdravotníckeho povolania mimo územia Slovenskej republiky pred dňom pristúpenia Slovenskej republiky k Európskej únii" platí neuveriteľných 250 EUR !!!

Pochopím, že socialista, ktorý vždy chce a chcel silný štát (- t.zn. nech štát čo najviac zasahuje do života jednotlivca, a to v každej oblasti života) zvýši poplatky dvojnásobne, trojnásobne aj štvornásobne.

Ale tridsaťosemnásobne?? Ste sa zbláznili??

Zdravotnícky pracovník, ktorý nevie vyžiť by po novom možno aj odišiel smerom do zahraničia, no SMER mu taký smer zakázal...

Viete ako sa k tomu postavia (pred kamerami) najvyšší súdruhovia Smeráci?

Klamať, zavádzať, sľubovať, jasať a tvrdiť, že kamarát Brusel je spokojný!!!

 

PS: Začnú nám už v tomto volebnom období socialisti vychovaní v socializme postupne zatvárať ústa?? Nie? ...až v ďalšom období?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém. Nová vláda je aj preto v nedohľadne.


Už ste čítali?