Denne tisíc klikov

Autor: Richard Malý | 22.10.2013 o 16:00 | (upravené 22.10.2013 o 18:06) Karma článku: 15,83 | Prečítané:  1299x

SMERu sa veľkolepo darí pochovávať našu krajinu a pripravovať z nej krok za krokom skanzen, v ktorom po tom, ako národ slovenský získa Nobelovu cenu za ekonómiu v sekcii „Ako prežiť", budú všetci tí, ktorí prežijú, svetu vystavovaní ako atrakcia. Pýtam sa tých, ktorí sa v snahe za vlastným prospechom nezapredali klamstvu a sú čoraz viac presvedčení, že v mene ochrany aspoň našich detí sa treba vzoprieť kumulácii verejnej moci v rukách hyen, pýtam sa vás - viete ako je možné, že sa im tak darí?

Podarilo sa mi to zistiť. Je to v podstate veľmi jednoduché a dokonca sám súdruh Fico to nechtiac prezradil, len to média a spoločnosť nepochopili správne. Tým tajomstvom sú kliky.

Každý deň platený Smerák musí kliknúť aspoň tisíckrát na webe na kadejaké propagandistické záležitosti, podporiť aj do očú bijúce klamstvo, pošpiniť najčistejšiu myšlienku, zasiať semeno pochybností a pod. – a klikať a klikať a klikať. Každý deň aspoň tisíc klikov po vzore veľkého vodcu.

Robia to aj iní? Áno, všetci. Akurát, že najviac peňazí na platených klikáčov má SMER (po voľbách mu na kliky a iné triky štát prispel najviac...).

Ako odkontrolovať používanie verejných zdrojov a teda pôsobenie verejnej moci? Treba zobrať (sedliacky) rozum do hrsti a veriť vo svoj vlastný názor – určite bude dobrý, veď je vlastný. Kto vie urobiť lepšie tvoj vlastný názor ako ty sám?! Celá Európa nechápe ako je možné, že slovenský národ vôbec existuje a nevymizol počas  tisícročia utláčania, bez vlastného štátu a bez vyučovania svojej histórie. Slováci, najmä mladšia generácia neinfikovaná a nezdeformovaná  vplyvom 40 ročnej ideológie jednej strany, vykašlite sa na platené kliky, platené diskusie k článkom a anonymné platené vymývanie mozgov skupinou novodobých utláčateľov, ktorých cieľom je jediné - dať sa demokraticky zvoliť svojimi vazalmi a ďalej kradnúť z verejného (pozn.: Starého komunistického psa novým kúskom nenaučíš). Sústreďte svoju pozornosť najmä na svoje okolie a ľudí v ňom, tam tá všetka špina začína, ale tam je zároveň najväčšia šanca, aby ste pochopili o kom a o čom sú ISTOTY resp. aby ste dokázali svoj vlastný názor presadiť. Stačí začať (revolúciu) v malom.

Všetkým plateným zapredancom, podvodníkom, prospechárom a ŠTBákom odporúčam naštudovať si historický pojem  „defenestrácia“ a prezentovať ho svojim pánom, ktorí rozhodujú o veciach verejných. Čuduj sa svete, ficoidom sa v počiatočných fázach vládnutia prezentovaný spoločenský pokoj nedarí udržiavať a spoločenské napätie (ne)bezpečne narastá. Všade naokolo sa medzi ľuďmi šíri totálna NEISTOTA. Vládna zostava si to určite nevšimla, skôr naopak...

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden Fico. Ten Fico takmer celú svoju krajinu oklamal a nasľuboval jej istoty, no nepovedal aké. A tak ten Fico, zvaný Istota, ovládol celú krajinu a začal chudobným brať a bohatým, ale poriadne bohatým, dávať. No našťastie ľudia vytvorili akýsi zlepenec a vyhodili ho z okna budovy vlády (alebo to bolo z prezidentského paláca?, neviem presne) a odvtedy už všetci pochopili, že jediná istota v živote človeka je pominuteľnosť a že zlepenec je prirodzeným zoskupením v boji proti zlodejom a klamárom.

Ps: čítal som vtip, tak pobavte sa: Viete čo je daň? Daň sú peniaze, ktoré platí stredná trieda chudobným, aby nezabili bohatých...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém. Nová vláda je aj preto v nedohľadne.


Už ste čítali?