Počuli sme slovo premiérovo, amen

Autor: Richard Malý | 27.11.2016 o 22:20 | Karma článku: 6,37 | Prečítané:  839x

Všetci tí, ktorí neuverili vo Ficizmus sa môžu hanbiť. Veľmi dobre vieme, že Fico je obdarený neobyčajnou schopnosťou a vytrvalosťou zvestovať svoje pravdy. Ako politik len za vyše desaťročie vytrvalo a úspešne zaviedol Ficizmus.

Snažil som sa pochopiť, a snáď aj uveriť, no nešlo mi to. Ale posledné dni, čo som ho videl v televízii a počul v rozhlase, som konečne uveril. Áno, určite ho emočne ovplyvnila aj obrovská strata blízkeho mentálneho vodcu Fidela. No aj bez toho. Z Fica ide sila. Má jasný svetonázor. Nebojí sa ničoho a nikoho. Jánošík bol slabý odvar. Iná cesta ako Fico neexistuje. Pravda zvíťazí. Právo a spravodlivosť. Zákon a poriadok. Winnetou a Old Shatterhand. 

Len on :), teda, aby to bolo úplne jasné a nemätúce tak, radšej, Birmovaný je jediný pravý a vytrvalý zvestovateľ úspechov, pravdy a istôt. Obetuje sa ako štátnik dennodenne za nás všetkých. Je predsa prirodzené, že sa obetuje najmä za tých čo mu pomáhali rozširovať náuku o ficizme. Je prirodzené, že v poslednom čase už doslova kope za tých, čo mu vlastnými telami pomáhajú držať slovo.

Ostatní štátnici v Európe sa už tiež pomiatli, keď spochybňujú slovo Ficove. Ficoveriaci dobre vedia, že na počiatku bolo slovo a slovo bolo v Smere a to slovo bolo Fico. „My držíme slovo“- povedal Fico, „čo povieme, to platí“.

Neveriaci buď uveria alebo sa budú v pekle variť. Kto to kedy videl, pýtať sa najvyššieho ľubovoľné otázky? Ako môže niekto čo i len pomyslieť na to, že premiér alebo jeho pravé ruky môžu niečo tajiť? Po desiatich rokoch vládnutia si niekto ešte nie je istý?! A najmä teraz, keď už aj ten s charakterom uveril?

Takto to fungovať nemôže. A preto, úplne logicky a pochopiteľne, sa odteraz každý, kto sa pýta, každý, kto čo i len pochybuje alebo si nedajbože dovolí spochybňovať slovo Ficovo, bude prostitútka.

Je napríklad až do neba volajúce, ako tí, čo Ficizmu neuvverili, nevedia pochopiť, že ak raz povie Fico, že pil na Vazovovej ulici kolu, tak tam proste pil kolu. Toto jednoznačné posolstvo - a zďaleka nie jediné, predsa dáva nádej, istotu. Ako povedal Fico: „Ľudia si zaslúžia istoty“. Či vari nie?

A preto nie je nič dôležitejšie ako začať s prostitútkami bojovať. Fico zdedil všetky tie prostitútky po neschopnom Dzurindovi a teraz sa ukazuje, že je to najväčší problém Slovenska. Fico s prostitútkami zatočí, lebo ak niečo robí, robí to pre ľudí a chráni Slovensko pred tými, čo neuverili. Tak bolo napísané. Držíme slovo. Amen.

Ešte by to chcelo spestriť nejakým vtipom:

Predseda parlamentu chcel na Vianoce urobiť v parlamente živý Betlehem. Poslanci, koaliční aj opoziční, sa vzácne zhodli na tom, kto bude Ježiš, Mária, Jozef aj traja králi. Problémom bolo, že nikto nechcel byť vôl a somár. A tak nakoniec predseda parlamentu uznesením nariadil všetkým novinárom že zaujmú chýbajúce miesta. Aby si však nepohneval Cirkev pre nejaké pohoršenie, tak prv ako živý Betlehem zverejnia, požiadal biskupa o súhlas. Biskupovi zaslal zoznam účinkujúcich s uvedením funkcie a zamestnania. Biskup sa urazil a odpovedal listom. „Budem sa na vás sťažovať u pápeža! Najprv urobíte z novinárov prostitútky a potom ich pohodíte bezbrannému Ježiškovi!“

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém. Nová vláda je aj preto v nedohľadne.


Už ste čítali?